KARAKAYA'DA PİKNİK

Yuvacık piknik denince akla gelen ilk yer olan Karakaya Piknik, Yuvacık'ın en güzel ve en sakin ortamında sizler düşünülerek 2009 yılında faaliyete başlamıştır. Doğanın güzellikleri, yeşilin her tonunu içinize çekebileceğiniz temiz havası ile, sizlere sakin ve kendinizle başbaşa bir dinlence ve kendin pişir kendin ye imkanı sunmaktadır.

Hoş ve nezih bir ortama sahip olan piknik alanımızda ister dere içindeki masalarımızda, istersenizde dereye bakan çardaklarda, su sesi ve serinliğinde yemeğinizin keyfini çıkarabileceksiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte gelip eğlenebileceğiniz piknik alanımızda içecek servisimiz mevcuttur. Günlük hayatın koşturmacasından kaçıp soluklanabileceğiniz bir mekan arıyorsanız, Karakaya Piknik tam aradığınız mekan..

Misyonumuz

Müşterilerimizin mutluluğunu hedefleyen şeffaf, insan odaklı ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Çalışanlarımız ile birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlar. Müşterilerimizin beklentilerini kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.