YORUM YAZ

Bu form, yorumlarınızı öğrenmek ve beklentilerinizi karşılayabilmek amacıyla hazırlanmıştır.

Sevgilerle

9 + 8 = ? GERÇEK BİR KİŞİ OLDUĞUNUZU ANLAYABİLMEMİZ İÇİN LÜTFEN İŞLEM SORUSUNU CEVAPLAYINIZ *

SİZİN YORUMLARINIZ

Bu bölüm, yorumlarınızı öğrenmek ve beklentilerinizi karşılayabilmek amacıyla hazırlanmıştır.
YORUM YAZ

- "Ailemle piknik için geldiğim tesisten akşam zor ayrıldım. O kalabalığa rağmen servis çok hızlı, çalışanlar sıcakkanlı, ortam harikaydı ..."

- "2 gün önce kız arkadaşımla gittiğim doğanın kalbinde rahatlatıcı nefes açıcı bir yer. yol uzun olsa bile değeceğini düşündüğüm, yemek için oturduğumuz kamelyada altta akan su sesiyle çok güzeldi, ödemeye kasaya gittiğimde normalde bu gibi işletmelerde alınabilecek su ve istemeden getirilen semaver de çayın ikram olmasına da çok şaşırdım, teşekkürler ,"

- "Haftasonu gittik. Herşey çok güzeldi ortam, ilgi alaka, doğa...vs"

- "Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederiz.çok memnun ayrıldık. her şey dörtdörtlüktü. Yuvacıkta piknik için gidilebilecek tek adres karakaya piknik tesisleridir hiç tereddüt etmeden gidilebilirsiniz...şiddetle tavsiye ederim…"

- "Herşey için en başta teşekkür ediyoruz asla gelmek için tereddüt etmeyiniz huzurun sakinliğin tek adresi karakaya piknik , çalışanların içten oluşu her hayal ettiğin şeyi gerçekleştirmek için gösterdiği çabaları buraya gelmek için tek sebebiniz de olabilir:)"

- "7 sene once gittigimden cok farkli bi hal almis mekan soylenecek cok fazla bisey yok tek kelime ile MÜKEMMEL. .."

- "Bugun ziyaret etme sansimi oldu cok sukur... tek kelimeyle bayildim... ortam insanlar hizmet her seyy mukemmeldi... kesinlikle herkese tavsiye ediyorm gitmesini sakli cennet adeta…"

- "ilk gün itibariyle hizmetten hoşnut kaldık yaz sıcaklarına rağmen burası gayet serin bir yer. Ayrıca bir günlük izlenimim çalışanlar gayet düzgün ve güleryüzlü suratı asık kimseyi görmedim mekan zaten 10 numara."