KARAKAYA'DA PİKNİK

Şehrin yoğun temposundan, hava kirliliğinden ve gürültüsünden kaçmak istediğinizde, temiz orman havası, yemyeşil doğası, kuş sesleri ve dere şırıltısı ile Karakaya Piknik ekibi olarak size ve çocuklarınıza kucak açıyoruz. İçeceğinizi ve mangalınızı dışarıdan getirebilir ya da bizden direkt temin edebilirsiniz. Dilerseniz mangal ve semaverlerinizi, ürünler yakılıp hazırlanmış halde getirebilir, veya köz ilavesi isteyebilirsiniz. Ayrıca tesisimiz içerisindeki büfe, çeşme, Wc, mescit, otopark, aydınlatma imkanlarından faydalanabilirsiniz.

İÇECEK SERVİSİ

İÇECEK SERVİSİEyvah unuttuk deyip dert etmeyin

İster dere içindeki masalarda, isterseniz çardaklarda su sesi ve serinliğinde mangalınızın ve yemeğinizin keyfini çıkarabileceksiniz

PİKNİK EKİPMANLARI DESTEĞİ

PİKNİK EKİPMANLARI DESTEĞİEğlenceli saatler geçirin.

Sıcak veya soğuk içecekler, aperatifler, atıştırmalıklar Karakaya çay bahçesinde sizleri bekliyor.

MUTLULUK GARANTİ

MUTLULUK GARANTİMacera sevenler için

Dilerseniz tüm gün hamak keyfi yapın, dinlenin.. Aktiviteyi sevenler için ise voleybol, Paintball, Doğa yürüyüşü, Zipline, ATV Safari gibi daha bir çok aktivite..

PİKNİK ZAMANI

İster baharda gelin, ister son baharda..

Piknik zamanı aktiviteler için Tıklayın
 
DERE KENARINDA MASALAR

DERE KENARINDA MASALAR

Dere kenarındaki ahşap piknik masalarımızda güvenli, temiz, doğayla baş başa, huzur ve sağlık dolu bir piknik sizi bekliyor..

DERE ÜSTÜ ÇARDAKLAR

DERE ÜSTÜ ÇARDAKLAR

Dere kenarındaki ahşap çardaklarımızda çınar, ıhlamur, meşe ağaçları altında, dere manzarasıyla şahane bir pilnik yaşayabilirsiniz. ..

OYUN ALANLARI

OYUN ALANLARI

Çocuk oyun parkı, bebek oyuncakları, dere üstü salıncak, hamak, voleybol, futbol, masa tenisi, langırt oyunlarımız tercihinize göre hizmetinizdedir.